TR.com.tr Hazır Web Sitesi ve E-Posta


Artık Siz de internette
Benim Web Sitem ™ ve Benim E-Postam
ile yer alın...


TR şirketler grubu bünyesinde yer alan Antalya İnternet Media Yazılım Hizmetleri olarak, üzerinde uzun bir süreden bu yana çalıştığımız Benim Web Sitem ™ ve Benim E-Postam ™ hizmetlerimizi sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2007 başlarında tamamlayarak ortaya koyduğumuz bu hazır web sitesi paket hizmetimizin, kısa sürede basın organlarınca ilgi duyularak haberleri yapıldı.
(bakınız ; Basında Biz)

Bugüne kadar geçen süre zarfında sayıları artık binlerle ifade edilen memnun bir müşteri kitlesine ulaştık. Ürünlerimiz Euro Soft Yazılım Dağıtım firması ile yapılan çalışma sonucu Türkiye' nin en bilinen elektronik ve müzik marketlerinde raflarda ve online alışveriş sitelerinde yerini aldı.
(Bimeks - Vatan Bilgisayar - Metro - Mediamarkt - Carrefour - Darty)

Kişisel ve iş hayatımızın internet ile bütünleştiği yeni çağda, kişi ve kurumlar için bir web sitesi sahibi olmak son derece büyük bir önem kazanmıştır.
İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi ciddiye alıyoruz. Artık her bireyin ve şirketin kesintisiz, güvenilir ve özel bir  E-Posta adresine ve bir  Web Sitesine ihtiyacı var.

İnternet dünyanın en düşük maliyetli ve en rasyonel iletişim araçlarından biri olarak giderek daha büyük bir yaygınlık ve önem kazanıyor. Gerek iş hayatımız, gerek özel hayatımızı ilgilendiren bu önemli teknoloji konusunda gereken özeni gösteriyor muyuz ?

Hızlı, güvenilir, kaliteli Sizin E-Posta adresinize terfi etmek için ücretsiz servisinizin kapanmasını beklemeyin...

TR.com.tr tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek, gerekli tüm teknolojik altyapıyı oluşturarak hizmete girmiştir.

Ücretsiz servisler arasında mekik dokumaktan yorulanlara !
Reklamlar ve yabancı dilde hazırlanmış web sayfalarından rahatsız olanlara !
E-Postasına her an ve heryerden ulaşmak isteyenlere!
Birebir...

Sizin E-postanız


Sizin Web Siteniz

Ücretsiz Destek Hattı : 0800. 511 20 03
info@tr.com.tr
www.tr.com.tr
Diğer İştiraklerimiz;

TR Tours
Otelterzervasyon.com